2020 gelin saç modelleri 2


2020 yılı gelin başı trend modelleri bu yazımda devam etmek istiyorum. 2020 yılında gelinlerimiz tarafından tercih edilebilecek bir diğer saç modeli örgülü at kuyruğu modeli. At kuyruğu modeli gelin saçında kullanabileceğiniz gelinlikler sırtı açık modeller olarak ön planda.  Sırt dekoltesi ile hacimli bir at kuyruğu saç gece boyunca sizi çok zarif gösterecektir.  Yalnız saçınızın bozulmaması için saç spreyi kullanmayı ihmal etmeyin.


Diğer bir modelimiz çiçekli gelin saç modelimiz daha çok kumsalda veya kır düğünü yapacak gelinlerimiz tarafından tercih edilen bu saç stili bu yılda trendini koruyor. Çiçekli saç modelinin şöyle bir özelliği herkes tarafından kabul görmekte yapacağınız konsept ne olursa olsun güzel gelin kızlarımıza çiçekli saç modeli gayet masum ve doğal bir görüntü katıyor.

Yazın yapılan düğünlerde ya da bahar aylarındaki düğünlerde saçlar arasına yerleştirilen beyaz çiçekler narin bir dokunun yanında zerafeti ön plana çıkartıyor. Bir diğer tercih edebileceğiniz saç modeli çiçekli gelin topuz modeli kumsalda düğün yapmayı planlıyorsan çeşitli renklerde çiçeklerle bu modeli kombin yapmak mümkün arza göre büyük veya küçük çiçekler kullanabilirsin.

 Gelin duvağının çevresine yerleştirilecek papatya tarzı çiçekler gayet güzel bir sonuç ortaya çıkarabilir.

Bir diğer model 2020 yılında açık gelin saçı düğünde saçlarınızın hacmini gözler önüne sermek için açık veya yarım şekilde toplu saç modelleri kullanabilirsiniz.  Bilhassa uzun saçlarınız varsa bu model size çok yakışacaktır.  Saçlarınızın arasına yerleştireceğiniz küçük saç aksesuarları sadelikle beraber zarif bir dokunuş olacaktır.

Bir diğer modelimiz pratik topuz. Bu modelde uzun saçlara sahip olan gelinlerimiz farklı bir model kullanmayı dilerse düğünün başında saçlarını açık geri kalan da pratik topuz haline getirebilir. Dans ederken bu saç stili size avantaj sağlayacaktır. Bir arkadaşınızdan veya kuaförünüz den bu işlem için yardım almalısınız.

Çok şık görünen diğer bir model burgulu saç modeli bana sorarsanız bu saç modeli orta boylu ve uzun boylu gelinlerimize yakışıyor. Dalgalı saçlarınız varsa ve bunları kontrol altında tutmak istiyorsanız bu modeli kullanabilirsiniz.  Saçlarınız gerçekten derli toplu gözükecektir.

Diğer bir model plaj dalgası saç modeli bu model kumsal düğünü yapan kızlara alternatif olabilir. Deniz dalgalarından esinlenerek uygulanan bu model deniz’den yeni çıkmış havası yaratıyor. Tam da kumsal düğünü yapanlar için oluşturulmuş bir model. Başka bir trend modelse örgülü gelin saçı. Gelinlik kızlar tarafından benimsenen bir modeldir sebebi gecenin temposuna ayak uydurması olarak gösterilebilir ne kadar dans ederseniz edin bozulmaya meyilli değildir. 

Son olarak başka bir model 2020 yılı için zarif topuz saç modeli olarak karşımıza çıkıyor. Elegan ve havalı gözükmek istiyorsanız zarif topuz saç modelini tercih etmelisiniz. Eğer bu modeli kullanıyorsanız dantelli bir duvak veya İncili saç modellerini kullanmaya gayret göstermelisiniz. Şimdilik trend saç modelleri bu saydıklarım olarak 2020 yılında karşımıza çıkıyor kısa saçlı gelinler üzülmesin diğer bir yazımda onları mutlu edecek tavsiyelerim olacak. Hoşçakalın..